Digitalizace VHS

Digitalizace VHS

Náš web 8mmfilm.cz se soustředí na převod 8mm filmů. Rádi bychom vám také ale představili náš druhý web digitalizace-vhs.cz, na kterém nabízíme službu digitalizace VHS kazet a ostatních malých kazet do videokamer – miniDV, Hi8, Digital 8 a VHS-C. Umíme udělat také převod magnetofonových pásků a jiných audionosičů. Na stránkách zveřejňujeme ukázky, na kterých ukazujeme, jak umíme opravit obraz a zvuk v případě, že záznam z videokazet není optimální.

Formáty digitalizace VHS

Převod VHS do digitální podoby zvládáme, i když jsou kazety chráněné proti kopírování. Převedeme i americký formát NTSC. Občas se stává, že nám klienti říkají, že jim někdo VHS v NTSC formátu digitalizoval, ale jen černobíle. My to umíme v plných barvách. Jen pro pořádek: videostandard PAL používaný na VHS kazetách v našich krajinách převádíme samozřejmě také.

Technické zázemí a kvalita digitalizace VHS

Nejen při skenování 8mm filmů, ale i u digitalizace VHS, je pro nás na prvním místě vždy KVALITA. Proto při digitalizaci používáme jen profesionální techniku a nejmodernější dostupnou technologii na trhu. Např. poslední VHS přehrávače se ve světě vyráběly v roce 2016 a z této výroby máme poslední videorekordéry.

Uložení videí z VHS na flashdisk nebo DVD?

Určitě na flashdisk! Převod VHS na DVD dnes už není příliš moderní digitalizace VHS. Nebude trvat dlouho a DVD si nebudete mít kde přehrát. Uložit videa z VHS kazet můžeme také na cloud, odkud si je stáhnete.

Digitalizace VHS jako dárek

Služba digitalizace VHS je zákazníky často využívána s cílem obdarovat rodinnými videi své blízké. Pro tyto případy se hodí uložení záznamů na flashdisk, který vypadá jako VHS kazeta.

USB flash disk - VHS kazeta
USB flash disk - VHS kazeta
USB flash disk - VHS kazeta

Službu digitalizace VHS můžete objednat také zde