Skenování 8mm, 9,5mm, 16mm a 35mm filmů

Digitalizaci starých kotoučových 8mm, 9,5mm, 16mm a komerčních 35mm filmů realizujeme skenováním jednotlivých obrazových snímků. Skenování filmů provádíme pomocí výkonného scanneru, který naskenuje jednotlivá obrazová políčka filmu bez zkreslení do rozlišení 2048 x 1536 px.

Výhody skenování filmů

Díky skenování filmu je 100% eliminováno pruhování. Vzhledem k používané technologii scanner nezachytává nečistoty, takže se ve výsledném filmu po okrajích nepohybují smítka, prach a jiné nečistoty. Film je prosvětlen diodovým světlem, není vystaven vysokým teplotám z rozžhavené žárovky a nehrozí propálení filmu. Obrazová políčka mají díky skenování filmu ostré hrany bez tmavých stínů.

Filmové formáty a kvalita skenování

Nabízíme skenování 8mm, 9,5mm, 16mm a 35mm filmů, a to vždy ve variantě Normal i Super. Digitalizace filmů je do rozlišení FullHD až 4K. Kvalita digitalizace osmiček formou skenování je nesrovnatelně vyšší než kopírování 8mm filmů přes hranol, různé konvertory nebo snímání z plátna či zdi.

Skenování diapozitivů, negativů a foto na skle

Nabízíme také službu skenování diapozitivů, negativů a digitalizaci starých fotografií na skle. Náš scanner umí pracovat s rozlišením až 5000 DPI. Díky tomu lze naskenované fotografie dále zpracovávat a bez zkreslení vytisknout nebo vyvolat. Snímky skenujeme do formátů JPG nebo TIFF.

Jeden z našich scannerů pro staré celuloidové filmy

Skenování 8mm filmů
Digitalizace 8mm filmů
Převod 8mm filmů
Skenování 8mm a 16mm filmů
Scanner 8mm, 9,5mm a 16mm filmů
Skenování 8mm filmů
Převod 8mm filmů
Scanner pro 8mm, 9,5mm a 16mm filmy
Skenování 8mm, 9,5mm a 16mm filmů
Skenování 8mm, 9,5mm a 16mm filmů